Loading
loading..

ArBil

Biz kimiz

HAKKIMIZDA

 • Firmamız, 1999 yılında Ege Bilgisayar ismiyle Gebze’de kurulmuştur.
  Kurulduğu günden itibaren Logo yazılım desteği konusunda uzmanlaşmaya başlamıştır.

  Sunduğu kaliteli hizmet sayesine Gebze, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Bursa, Sakarya başta olmak üzere anadolumuzun birçok yerinde bulunan müşterileri ile uzun yıllar süren iş ilişkileri kurmuştur.
  2009 yılına kadar ağırlıklı olarak teknik servis hizmeti veren firmamız, bir yandan da PHP, Visual Basic, C# ve MS Access platformunda geliştirdiği ürünlerle müşterilerine çözüm sunmuştur.


  2009 yılından sonra ERP/MRP Yazılımları entegrasyonuna yoğunlaşarak, buna bağlı sistemleri de kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır.
  Ürettiğimiz çözümlerin bir kısmını, Ürünlerimiz kısmında sizlerle paylaştık.


 • ERP/MRP yazılım, entegrasyon ve otomasyon konusundaki prosedürlerimizi rutine bağladıktan sonra, bu alanda üretmiş olduğumuz yazılım ve donanım çözümlerini paketlenmiş ürünler haline getirip tüm dünya ile paylaşmak ilk hedefimizdir.


  2012 yılında Sentez Yazılım ile yapılan çözüm ortaklığı anlaşması ile birlikte, ERP implamantasyonlarını doğrudan Sentez Live içinde yazmaya başladık.

 • Böylece müşterilerimizin tüm izleme ve veri giriş ihtiyaçlarını tek bir yazılım altında, hiçbir aktarıma gerek kalmadan karşılamış olduk.


 • Bize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Bizden Kareler


 

1

otomasyon

Üretimden veri toplama cihazları, karışım otomasyonu, elektronik silo etiketleme gibi çeşitli alanlarda elektronik dünya ile bilgisayar dünyasını birleştirip IoT altyapıları hazırlıyoruz.

2

StrateJİMİZ

Ürettiğimiz yazılım ve cihazlarda verimliliği ön planda tutarak ulaşılabilir olmayı sürdürmek.

3

DesTEK

Logo ve Sentez yazılımlarının desteği konusunda maksimum kaliteyi mümkün olan en uygun fiyat ile müşterilerimize sunuyoruz.

 

4

ÖZEL YAZILIMLAR

Bu ürünlerle saatler süren işlemlerinizi birkaç dakikaya indiriyor, hatta bazen kendiliğinden yürütüyoru